Rozhovor s Miss Maturita 2011 na www.KamPoMaturite.cz

Miss Maturita 2011 rozhovor Petra RubíkováVítězkou Miss Maturita 2011 se stala Petra Rubíková. Položili jsme jí pár otázek a odpovědi přinášíme v tomto článku. Do 4. ročníku soutěže se můžete hlásit až do konce března, kdy vyhlásíme nejkrásnější maturantku a maturanta 2012.

Jste vítězkou soutěže Miss Maturita 2011. Jaký jste měla z výhry pocit?

Byla jsem velmi ráda, protože mi výhra v soutěži krásy zvýšila sebevědomí. Těší mě, že nevyhrávají jen slečny, které mají míry 90-60-90, ale šanci na úspěch má i holka s pár kily navíc.

Čekala jste vítězství?

Vítězství jsem sice nečekala, ale věděla jsem, že budu vysoko, protože mi slíbila podporu většina spolužáků a hlavně přátelé. Když jsem se nakonec dozvěděla, že jsem první, šla jsem to pořádně oslavit.

Jak jste hodnotila konkurenci v soutěži? 

Některé slečny byly krásné, jiné méně. Občas se mi v profilu v komentářích objevil nějaký ten kompliment i urážka, ale rivalita k soutěži tak nějak patří. Takže jsem si z toho nedělala zbytečné vrásky a brala to s nadhledem.

Co pro Vás bylo v soutěži nejnáročnější? Z čeho jste měla nejlepší pocit?

Soutěž mi náročná nepřišla. Nejlepší pocit jsem měla každý den, když jsem se přihlásila a zjistila, že mi hlasy přibývají.

Jak jste dopadla u státní maturity?

Státní maturitu jsem zvládla na první pokus. Byla jsem moc nervózní a bála se, že to bude těžké. Když se na maturitu dívám zpětně, přišla mi docela jednoduchá.

Co si o projektu státní maturity myslíte?

O státní maturitě si myslím, že je to naprostá hloupost. Přeci se nemůžou stejně měřit studenti z gymnázia a studenti z nástavby po výučním listu. Proto také plno studentů maturitu nezvládlo. Osobně bych to nechala tak, jak to bylo doteď.

Po maturitě jste chtěla pokračovat ve studiu publicistiky. Vyšlo Vám to, a pokud ne, co děláte?

Dlouho jsem přemýšlela, jestli jít na školu publicistky je ten správný nápad. Zvažovala jsem pro i proti a nakonec se rozhodla, že bude lepší obor, z kterého budu mít možnost najít snadněji zaměstnání. Nakonec jsem začala studiem Spisové a archivní služby. Kdybych vystudovala novinařinu, musela bych se z Pardubic přestěhovat do Prahy nebo Brna. Archiv je ale v každé menší i větší firmě a v sousedním městě Hradec Králové se nachází velká budova archivu.

Jaké máte plány do budoucna?

Do budoucna bych chtěla vystudovat vysokou školu a najít si nějaké dobře placené zaměstnání. Také bych si chtěla založit rodinu a hodně cestovat. Mým největším snem už od mala je návštěva New Yorku. Ale to je zatím ještě daleká budoucnost.

Co doporučujete účastnicím letošního ročníku?

Účastnice by rozhodně měla být sama sebou a nenechat se rozhodit nevlídným komentářem. Zachovat se vždy profesionálně a na všechny komentáře odpovídat diplomaticky. Měla by si uvědomit, že jde jen o soutěž a ne o život. Také by měla o svém působení v soutěži MissMaturita říct všem svým známým, aby jí posílali hlasy.

Je ještě něco, co byste na závěr chtěla dodat?

Na závěr bych ráda poděkovala za tuto příležitost. Vždy bylo mým snem zvítězit v nějaké soutěži krásy a díky MissMaturitě, mým známým a kamarádům jsem si svůj sen mohla splnit. Děkuji :-))

Děkujeme za rozhovor. 

29.9.2011
Miss Maturita 2011 rozhovor Petra Rubíková foto 1 Miss Maturita 2011 rozhovor Petra Rubíková foto 2 Miss Maturita 2011 rozhovor Petra Rubíková foto 3

Pravý blok

hlavní partner

partneři ef boční

partneři empire boční

hlavní partneři

amos

partneři k1 boční

partneři cco boční

partneři polyglot

partneři eurolines boční

partneři jh foto boční

partneři grada boční

partneři victorinox boční

partneři kipling boční

partneři boční o2

seminarky.cz

mediální partneři

partneři kpm

partneři vysokeskoly.com boční

partneři mediální cco boční

partneři cjl boční

partneři časopis kpm

Hlavní partneři

mediální partneři kpm logo new

partneři logo jh foto new

partneři bofa 2014

partneři sakypaky boční 2014

partneři different.cz 2015

partneři grada logo new

partneři style moda 2016

partneři audiotéka 2014

logo mojesaty 2015

logo andy boční

partneři seminárky logo new

partneři logo hanyart

partneři logo trendhim

Hlavní mediální partner

partneři kamoska.cz logo hl 

Mediální partneři

mediální partneři kpm logo new

partneři studentpoint 2014

partneři ceskemodelky.cz boční

partneři ceskyjazyk.cz logo new

partneři isic logo 2015

partneři vysokeskoly.com 2016

mediální partneři časopis kpm logo new