Úvodní strana / Partneři

 

Máte zájem stát se partnery soutěže v oblasti výher nebo mediální spolupráce a oslovit zajímavou skupinu studentů? Ozvěte se nám.

Hlavní mediální partner

partneři kamoska.cz logo hl 

Kámoška.cz – tvoje lepší kamarádka

Stejně jako lepší kamarádka je tady tento online magazín vždy, kdy potřebuješ poradit, rozesmát či najít pochopení. Smlsni si každý den na fresh tématech ze světa, kde můžeš být sama sebou.
Více na www.kamoska.cz

Partneři:

mediální partneři kpm

partneři seminárky logo new

Od roku 1999 se specializujeme na přijímací zkoušky VŠ, SŠ, maturitu, pomaturitní a jazykové vzdělávání. Vydáváme učebnice k připravě na přijímací zkoušky a časopis KamPoMaturitě.CZ, provozujeme knihkupectví a e-shop. 

Více na www.Amos-Skola.cz

Do soutěže věnovali přípravné kurzy na přijímací zkoušky, knihy, CD a další materiály.

Seminárky.cz jsou studentskou databází seminárních prací, referátů, výpisků, čtenářských deníků, přednášek a absolventských prací. Ať už studujete, připravujete referát, maturujete, nebo jste na vysoké škole, Seminárky vám mohou být vítaným a velice účinným pomocníkem.

Více na www.Seminarky.cz

Do soutěže věnovali kredity na stahování seminárek

partneři logo andy

partneři bofa 2014

E-shop ANDYBAGS.CZ provozuje firma SakyPaky. Tradiční český výrobce originálních sedacích vaků plných optimismu. Tím pádem jsou samozřejmě i batůžky jejich dílem. Navíc se šikovný team lidí ze SakyPaky podílí na celkovém designu a výrobě školních a studentských batohů pro celosvětový brand EXPLORE. Ano, tyto batohy vznikají skutečně u nás v České republice. Náš team má s vývojem školních batohů nemalé zkušenosti a více než 14-ti letou praxi.

Více na www.andybags.cz

BOFA | upomínkové předměty pro školy

Vám přináší nejen maturitní trička a jejich potisk, ale zároveň největší výběr upomínkových předmětů pro školy na českém trhu, jako jsou skleničky nebo lístky a plakáty na Váš maturitní ples. Máš vlastní nápad a chceš si vytvořit vlastní školní maturitní trička, mikiny s potiskem,
šerpy nebo stužky? Ať už jsi Prvňáček, Absolvent, Předškolák nebo Maturant. Byli jsme tu na Začátku... a jsme tu pro Vás stále!

Více na www.bofa.cz

Do soutěže věnovali šerpy pro vítěze a trička pro finalisty v obou kategoriích.

partneři logo sakpaky 2014 sekce partneři

 partneři jh foto

SakyPaky... to jsou ručně vyráběné, české sedací vaky plněné optimismem.  

Více na sakypaky.cz

Do soutěže věnovali sedací vak pro vítězku v kategorii maturantka.

Profesionální fotografický ateliér s dlouholetou tradicí je specializovaný na portrétní fotografii. Ateliér se nezaměřuje pouze na zkušené modelky a modely, ale také na ty, kteří v tomto oboru teprve začínají nebo jen chtějí mít vlastní krásné fotografie pro svoji potřebu. Komfortně vybavený ateliér se nachází v centru Prahy na Letné a nabízí profesionální služby v příjemné atmosféře s přátelským přístupem.

Více na www.jhfoto.cz

Do soutěže věnovali nafocení Miss.

 

partneři different.cz 2015

partneři grada logo new

Český módní portál www.Different.cz je oficiálním prodejcem španělské značky Desigual v ČR. Nádherné kousky z nové kolekce nejsou obyčejné, nejsou nudné, jsou kvalitní, známé, a miluje je každá žena.www.DifferentFashion.cz pro vás na české módní scéně dělá spoustu akcí a je partnerem celé řady českých módních událostí. Je tu už 5 let pro všechny, kteří se chtějí odlišit a vybočit ze stereotypu a šedi, najdete zde i další zajímavé světové značky, jako např. brazilské plastové voňavé boty Melissa, španělskou značka Culito, holandskou Scotch&Soda nebo třeba doplňky v typicky britském venkovském stylu Disaster Designs. Nebuďte už nudní - buďte DIFFERENT... 

Více na www.Different.cz

Nakladatelství odborné literatury GRADA Publishing vydalo již více než 4400 titulů. Každoročně uvádí na trh kolem 400 novinek ve více než 30 oborech a 140 edičních řadách. Autory knih jsou nejlepší čeští odborníci v nejrůznějších disciplínách. GRADA dále spolupracuje s více než šedesáti zahraničními nakladateli z celého světa.

Více na www.grada.cz

Do soutěže věnovali knihy pro Miss, Mr. Maturant, finalisty a finalistky

partneři style moda 2016

logo mojesaty 2015

Style Moda je internetový obchod s originální dámskou módou a doplňky. Již od roku 2008 pro Vás vybíráme zajímavé kousky dámského oblečení dle současných trendů dámské módy. Najdete u nás  např. široký výběr dámských šatů a minišatů, dámské topy, dámské plavky, svetry, kalhoty, oblečení značky REDIAL a další moderní produkty - zkrátka vše pro ženy a dívky, které se chtějí líbit a být něčím výjimečné a sexy. Široký výběr oblečení a doplňků za příznivé ceny najdete na stránkách www.style-moda.cz 

Půjčovna společenských a svatebních šatů Manuelle´s Style nabízí rozmanitý a široký sortiment krásných plesových šatů v běžných i nestandardních velikostech (vel. 34-60). S příjemnou a profesionální obsluhou vyberete vhodný, střih, barvu, sladíte společně i barevné doplňky, a to vše za cenu, která pro Vás bude příjemným překvapením.

Nejen soutěžícím o nejkrásnější maturantku, držitelkám karet ISIC, ale i všem ostatním studentkám nabízíme exkluzivní akce a slevy. Připojte se k nám i na facebooku: www.facebook.com/mojesaty

Více na www.mojesaty.cz

 partneři audiotéka 2014  partneři logo trendhim

Audioknihy ke stažení do počítačů a mobilních telefonů.

Najdete u nás spoustu audioknih, čili knih k poslechu, ve formátu mp3, načtených těmi nejlepšími českými hereckými osobnosti historie i současnosti.

To vše dostupné na několik kliknutí ke stažení do počítače nebo mobilního telefonu – žádné čekání na pošťáka a poplatky za doručení!

Více na www.audioteka.cz

 

Trendhim.cz je internetový eshop zaměřený na pánskou módu a doplňky pro muže.  Jsme na trhu již do roku 2008, kdy se dva mladí dánští středoškoláci rozhodli podnikat, začínali od píky a probojovali si cestu k luxusní značce, která nenechá jednoho muže chladným. Doručit zboží je pro nás otázka 1-5 dnů, vždy se snažíme splňovat potřeby zákazníka a naše jednání je přátelské a přirozené.

Více na www.trendhim.cz

 partneři logo hanyart  

Ahoj!
Jmenuji se Hana Ženíšková. Profesionálně líčím, češu a věnuji se fotografii.

Nabízím profesionální líčení na váš svatební den, módní přehlídku, ples či jinou důležitou událost. Zajímám se také o foto make-up nebo extreme make-up.

Baví mě u každého člověka hledat jeho skrytou krásu, kterou se snažím vždy podtrhnout. Ať už tužkou na oči, nebo během fotografování, kdy je pro mě nejdůležitější vyzdvihnout přirozenou krásu každé bytosti.

Budu se na vás těšit!

Více na http://hanazeniskova.wixsite.com/hany-art

 

Mediální partneři:.

mediální partneři kpm 

 

Největší vzdělávací portál, kde najdete vše k přijímacím zkouškám, maturitě, pomaturitním studiu a kam po maturitě. Více na www.KamPoMaturite.cz.

mediální partneři časopis 

Časopis Kam po maturitě.cz vychází dvakrát ročně a v nákladu 23 000 kusů je zdarma distribuován do všech středních škol v září a lednu. Online časopis najdete na www.casopis.kampomaturite.cz.

partneři studentpoint 2014  partneři cjl podklad

StudentPoint.cz

Hrdinové téhle doby rozšiřují svoje řady. Studenti všech měst spojte se a pojďte s námi zlepšit svět. Jasně, škola je základ života, ale jsou věci, které se v lavicích nenaučíte. Vaříš, smažíš, piješ, paříš? Šprtáš, sportuješ a v kapele si zahraješ? Za zážitky rád cestuješ? Chceš žít ve světě, kde vládně zábava a dobrá nálada? Máme rady, tipy a vychytávky, jak zatočit se stereotypem. Máš chuť? Tak jsi náš hrdina. Přetvoř si svět k lepšímu a dovol nám být tvou zbraní.

Více na www.StudentPoint.cz

 

Na stránkách Český-jazyk.cz naleznete obsáhlý čtenářský deník, úryvky z knížek - tzv. čítanku, u některých spisovatelů stručný životopis a v neposlední řadě databázi slohových prací. Součástí webu je i slovníček pojmů z literatury a mluvnice.

Více na www.Cesky-Jazyk.cz

partneři vysokeskoly.com 2016 partneři ceskemodelky.cz boční

Aktualizovaný přehled vysokých škol včetně náplní oborů, požadavků k přijímacím zkouškám a informací o šanci na přijetí a uplatnění absolventů.

Více na www.VysokeSkoly.com

Mezinárodní modelingová a reklamní společnost pořádá módní přehlídky, kulturní i společenské akce, podporuje soutěže krásy, zajišťuje hostesky, modelky a další služby.

Více na www.CeskeModelky.cz

partneři isic logo 2015

GTS ALIVE, s.r.o., je oficiálním vydavatelem mezinárodních identifikačních průkazů studentů (ISIC), mládeže do 26 let (IYTC) a pedagogické veřejnosti (ITIC) pro Českou.

ISIC průkaz je mezinárodní studentský průkaz, který může mít každý student na SŠ nebo VŠ. Slouží k prokázání statusu studenta po celém světě. Je akceptován ve více než 127 zemích a v ČR na více než 2700 místech. S ISIC můžete čerpat výhody při nakupování, stravování, vzdělávání, ubytování, cestování, v skiareálech, na festivalech atd. Nyní nově i slevy v dopravě. Každý student má na svou kartu nárok, stačí řádně vyplnit žádost online nebo na své škole. Ti, kteří vlastní svůj ISIC, si mohou každý rok platnost karty výhodně prodloužit.

Více informací na www.isic.cz a na www.studentskejizdne.cz

 

 

Úplný přehled výher a jejich podrobnosti najdete zde. Úplná pravidla soutěže naleznete v sekci přihlášení.

 

Děkujeme všem partnerům za poskytnutí výher do soutěže, a také těm partnerům, kteří přispěli, aniž by byli zveřejněni.

Pravý blok

hlavní partner

partneři ef boční

partneři empire boční

hlavní partneři

amos

partneři k1 boční

partneři cco boční

partneři polyglot

partneři eurolines boční

partneři jh foto boční

partneři grada boční

partneři victorinox boční

partneři kipling boční

partneři boční o2

seminarky.cz

mediální partneři

partneři kpm

partneři vysokeskoly.com boční

partneři mediální cco boční

partneři cjl boční

partneři časopis kpm

Hlavní partneři

mediální partneři kpm logo new

partneři logo jh foto new

partneři bofa 2014

partneři sakypaky boční 2014

partneři different.cz 2015

partneři grada logo new

partneři style moda 2016

partneři audiotéka 2014

logo mojesaty 2015

logo andy boční

partneři seminárky logo new

partneři logo hanyart

partneři logo trendhim

Hlavní mediální partner

partneři kamoska.cz logo hl 

Mediální partneři

mediální partneři kpm logo new

partneři studentpoint 2014

partneři ceskemodelky.cz boční

partneři ceskyjazyk.cz logo new

partneři isic logo 2015

partneři vysokeskoly.com 2016

mediální partneři časopis kpm logo new